Epoksi antipas boya | Epoksi ahşap boya | Solventli & Solventsiz epoksi boya | Epoksi arakat boya | Epoksi sonkat boya | Epoksi havuz boyası | Epoksi hastane boyası

Epoksi Antipas Boya
İçerisinde yer alan esaslı alkid bağlayıcı kimyasallar sayesinde tüm metal eşyalara uygulanır ve paslanmayı engeller. Güvenle kullanabileceğiniz antipas boya ile sağlığınızı koruyabilir, paslı maddelerden sonsuza denk arınabilirsiniz. Özellikle sağlık kuruluşları gibi insan sağlığına etki gösterebilecek mekanlarda kullanılması önerilmektedir.

Epoksi Ahşap Boyası
Her türlü ahşap ürün için kullanılabilen ahşap boya sistemleri ile kaliteyi ayağınıza getirebilir, aynı zamanda mekanınıza modern görüntüler sunabilirsiniz. Özel olarak uyguladığımız ahşap boya sistemleri modern görüntülerden ziyade, yüksek ısı, yanma, solma ve buna benzer ürüne zarar verebilecek maddelerden korur ve ürünün ömrünü uzatır.

Epoksi Boya
Çift komponentli kürlenme sonucunda sertleşen sonkat boyadır. Kimyasal maddelere ve hidrolik yağlara karşı mukavemet gösterir, epoksi tiner ile inceltilir. İyi temizlenmiş bir metal yüzeyde epoksi astar uygulamasının sonucunda epoksi sonkatla çok iyi yüzeyler elde edilir.

Solventli Epoksi Boya
Epoksi reçine esaslı, poliamid sertleştiricili, çift komponentli solvent içeren parlak son kat boyadır.

Solventsiz Epoksi Boya
İçeriğinde solvent bulunmayan iki bileşenli epoksi boyadır. Su borusu, içme suyu nakil ve depolamaya uygun bir kaplama malzemesidir.

Epoksi Arakat Boya
Yüksek film kalınlığında hem astar hem de son kat olarak uygulanabilen yüzey toleranslı epoksi boyadır. Tuzlu ve tatlı suya karşı mükemmel koruma sağlar.

Epoksi Sonkat Boya
Çift komponentli epoksi reçine esaslı ,parlak bir son kat boyadır. Yüksek kimyasal ve mekanik dayanıklılığa sahip,sert,parlak ve kaygan bir yüzey oluşturan ,temizlenmesi kolay,bakteri barındırmayan parlak son kat bir boyadır.

Epoksi Havuz Boyası
Havuzların daha uzun ömürlü ve daha kullanışlı olması için epoksi havuz boyası kullanılır.

Epoksi Hastane Boyası
Hijyenik ve antikakteriyal ortamların oluşturulmasında epoksi kaplama çok mükemmel sonuçları vermektedir. Hastahaneler ve özellikle ameliyathaneler zorunlu olarak epoksi kaplama yaptırmaktadırlar. Hastane zeminlerinde hijyenik ve kullanışlı ortamlar sunar.